Na Chebsku se srazilo auto s traktorem. Hlavní tah je znovu otevřen

Domácí
15. 7. 2017 19:00
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Hlavní tah I/21 z Chebu na Mariánské Lázně byl kvůli srážce auta s traktorem na více než tři hodiny uzavřený. Otevřen byl znovu kolem 20.30. Řidiče osobního vozu převezla sanitka do chebské nemocnice, jeho zranění nebyla těžká. Objízdná trasa nebyla, auta se musela otáčet do protisměru a vracet. Informoval o tom mluvčí karlovarské policie Kateřina Böhmová a krajský mluvčí hasičů Martin Kasal.

Nehoda se stala mezi Chebem a Mariánskými Lázněmi u odbočky na obec Lipová. Podle informací narazil automobil, který jel ve směru na Mariánské Lázně, do traktoru, který v tu chvíli odbočoval.

Autor: ČTK Foto: archiv , Robert Sedmík

Další čtení

Jako připomínku nuceného odchodu německých obyvatel Brna na konci druhé světové války vyrazili 23. května poutníci z Pohořelic na Brněnsku na Pouť smíření. Trasa vede symbolicky "v protisměru" z Pohořelic na Mendlovo náměstí v Brně. Akce začala u památníku obětem odsunu v Pohořelicích.

Zhruba dva tisíce lidí dnes přijely do Pohořelic, aby se vydaly na Pouť smíření

Domácí
23. 5. 2026
ilustrační fotografie

Komentované procházky i sázení stromků. V Česku probíhá Den otevřených lesů

Domácí
23. 5. 2026

Mladík, který před pardubickou školou napadl studentku, byl obviněn z vraždy

Domácí
22. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ