Narkomanka <span>utekla s kojencem</span>. Policie po ní pátrá

Domácí
31. 7. 2009 12:43
Synovi uprchlé narkomanky je teprve půl roku.
Synovi uprchlé narkomanky je teprve půl roku.

Květoslava Třísková je na útěku s půlročním synem.Ústečtí policisté vyhlásili celostátní pátrání po třicetileté Květoslavě Třískové, která je narkomanka a které soud ve čtvrtek nařídil umístit jejího půlroční syna do kojeneckého ústavu. Podle policistů příkazu soudu neuposlechla a s dítětem zmizela.

Mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová dnes řekla, že matka je závislá na drogách a pohybuje se ve společnosti konzumentů drog.

Podle policistů hledaná žena měří 160 až 170 centimetrů. Má krátké, světle hnědé rovné vlasy odbarvené na světle zrzavo a hnědé oči. Hyšplerová uvedla, že žena je velmi hubená a vypadá prý o deset let starší než ve skutečnosti.

V případě jakékoliv informace o ženě a jejím synovi se mají lidé obrátit na linku 158 nebo nejbližší policejní služebnu.

Foto: ČTK, Tomáš Nosil

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Na zajištění pitné vody pro Frýdlantsko přispěje kraj z Fondu Turów 400 mil. Kč

Domácí
8. 4. 2026
Prezident Petr Pavel (vpravo) přijal představitele romských komunit.

Prezident Pavel přijal na Hradě dvě desítky romských lídrů z komunit

Domácí
8. 4. 2026
ilustrační foto

Zubař: Polovina dětských kazů souvisí s pitím limonád nebo ovocných džusů

Domácí
8. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ