Seriál Nejlepší lékaři v Česku pokračuje

Domácí
3. 10. 2010 12:03
Šéfredaktor časopisu TÝDEN František Nachtigall.
Šéfredaktor časopisu TÝDEN František Nachtigall.

První díl našeho seriálu Nejlepší lékaři v Česku vyvolal obrovskou řadu pozitivních ohlasů. Ozývají se nám pacienti i lékaři se svými zkušenostmi a postřehy.

A dnes držíte v ruce vydání s druhým dílem věnovaným tentokrát onemocněním srdce a cév. I dnes vám přinášíme rozhovory s doktory, příběhy, rady. Věděli jste například, že na infarkt a mrtvici zemře denně v Česku 200 lidí? Na stranách 28 až 36 se dozvíte, jak poznat, že se infarkt blíží, co se děje, když přijde, a mnoho dalších informací. O svých zážitcích a zkušenostech mluví přední český kardiolog Petr Widimský, který samozřejmě nechybí v žebříčku deseti nejlepších kardiologů u nás, sestaveným za pomoci odborné veřejnosti.

A náš seriál bude pokračovat ještě dalších šest týdnů. Postupně zveřejníme největší odborníky zabývající se léčbou v oboru ortopedie, gynekologie, cukrovky, stomatologie, očí a nebudou chybět ani dětští lékaři.

Hezký týden!

Další čtení

Výročí stavebnice Merkur v Polici nad Metují připomenou akce v muzeu i v parku

Domácí
18. 9. 2025

Soud v Semilech dnes opět otevře restituční kauzu Walderode

Domácí
18. 9. 2025

Soud snížil Tempelovi odškodnění, dostane dalších 6,23 milionu korun

Domácí
17. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ