<span>Olejová skrvrna</span> zastavila dopravu v Praze

Domácí
13. 5. 2009 08:38
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Ilustrační fotoAsi dvousetmetrová olejová skvrna za Jiráskovým mostem směrem z centra na Smíchov zkomplikovala dnes ráno dopravu v Praze. Řidiči stáli nejen v okolí Jiráskova mostu, kolony se tvořily i v navazujících ulicích v centru Prahy.

Operační důstojník z Dopravně informačního centra v 10.00 řekl, že skvrnu kolem 09.00 hasiči zasypali a situace se zlepšila. V Diezenhoferových sadech u Jiráskova mostu už jsou podle něj průjezdné všechny tři pruhy.

Doprava však v metropoli stále stojí v ulici 5. května až na Nuselský most. Na mostě i v Legerově ulici se auta pozvolna rozjíždí, dodal operátor. Auta stále stojí v Resslově ulici, řidiči si počkají i na Jiráskově mostě směrem z centra, kde je stupeň čtyři. Naopak Žitná ulice se úplně uvolnila, dodal operátor.
 

ČTĚTE TAKÉ: Prahu opět ucpali řidiči mířící na prodloužený víkend

"Nákladnímu vozu ráno unikl z převodovky olej, hasiči to tam odklízeli," řekla mluvčí pražské policie Eva Miklíková. Operační důstojník pražských hasičů řekl, že hasiči skvrnu zasypali a na místě už nepracují.

Doprava se však v ranní špičce již tradičně komplikovala i na jiných místech Prahy, čtvrtý stupeň byl kolem 08.00 podle operátora Dopravně informačního centra také ve Vinohradské ulici, na Smetanově nábřeží směrem k Národnímu divadlu, v Křižovnické ulici a na Jižní spojce před Barrandovským mostem. Doprava stála i v Argentinské ulici a na mostu Barikádníků směrem do centra.
 

Foto: Jan Schejbal

Autor: ČTK

Další čtení

Potkan - ilustrační foto

V pražských kanálech žije několik milionů potkanů. Začíná pravidelná válka

Domácí
27. 3. 2025
ilustrační foto

Česko má plány pro slintavku a kulhavku. Pomohla by armáda, ale byl by to masakr

Domácí
27. 3. 2025

POČASÍ: O víkendu se ochladí. Po pátku spadnou teploty a bude pršet

Domácí
27. 3. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ