Po střetu s tramvají zahynula v Praze 5 chodkyně

Domácí
15. 7. 2013 21:59
Žena zemřela hned na místě (ilustrační foto).
Žena zemřela hned na místě (ilustrační foto).

Po střetu s tramvají zahynula v pondělí v podvečer v Praze 5 asi čtyřicetiletá žena. Informovala o tom mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková. Okolnosti nehody vyšetřuje policie. Na místě byl více než hodinu zastaven provoz tramvají.

Nehoda se stala kolem 1.:45 v Plzeňské ulici, chodkyně zřejmě přehlédla přijíždějící tramvaj a skončila pod soupravou. Na místě zasahovali policisté, záchranáři a hasiči. "Žena utrpěla závažná zranění, kterým na místě podlehla," řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Podle Řehkové byl po nehodě přerušen provoz tramvají v úseku mezi stanicemi Krematorium Motol a Hlušičkova. Nejely linky 9, 10 a 16, jejich cestující byli přepraveni náhradní autobusovou dopravou. Výluka byla ukončena krátce po 19:00.

Autor: ČTK Foto: Shutterstock

Další čtení

ilustrační foto

Pěšky do školy! V Česku začala tradiční výzva pro školy, školáky i rodiče

Domácí
15. 9. 2025
ilustrační foto

Provozovatelé elektrokoloběžek to nevzdávají. Chtějí jednat o svém zákazu

Domácí
Aktualizováno: 15. 9. 2025 14:13
ilustrační foto

Vězni se budou moci nechat vyšetřit pomocí telemedicíny. Pomůže to a ušetří

Domácí
15. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ