Milena Duchková-Neveklovská.

Milena Duchková-Neveklovská
Vyhrála olympiádu, pak ji komunisté pohřbili

Rozhovor Před padesáti lety šokovala svět, když na olympijských hrách v Mexiku získala zlato ve skocích do vody. Bylo jí pouhých šestnáct. V roce 1980 Milena... víceDiskuse (7)

Plavkyně Barbora Seemanová získala na olympijských hrách mládeže zlatou medaili.

OH mládeže
Fantazie. Seemanová má zlato a rekord, veslařky byly druhé

Plavkyně Barbora Seemanová získala na olympijských hrách mládeže pro českou výpravu první zlatou medaili. Vítězství v závodu na 100 metrů volný způsob navíc... více

České plavkyně Barbora Seemanová a Petra Chocová splnily limity pro účast na mistrovství světa v Číně.

Světový pohár
Skvěle! Seemanová a Chocová splnily limit pro krátké MS

Plavkyně Barbora Seemanová a Petra Chocová splnily na víkendovém mítinku Světového poháru limity pro účast na mistrovství světa v krátkém bazénu, které se... více

Pavel Šefl dostal stopku.

Český plavec
Šefl trestu za kokain neunikl, nesmí závodit do května 2019

Aktualizováno 27.09. 15:08Plavec Jan Šefl nakonec trestu za pozitivní test na kokain neunikl. Rozhodčí komise Českého olympijského výboru (ČOV) mu zastavila činnost do května 2019.... více