Policie stále nenašla dva mladíky, kteří se šli ve čtvrtek v noci koupat

Domácí
7. 8. 2020 10:48
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Policisté na Kutnohorsku pokračují v pátek v pátrání po dvou šestnáctiletých mladících, kteří se šli koupat do řeky Sázavy a od té doby jsou nezvěstní. Do akce jsou nasazeni policejní potápěči.

"Od pátečních 10:30 budeme v pátrání po pohřešovaných chlapcích opět pokračovat, za využití potápěčů z poříčního oddělení se bude propátrávat tok řeky Sázavy a její okolí," uvedla policie na twitteru.

Chlapci se ztratili v noci na čtvrtek poblíž Masarykova tábora YMCA nedaleko Soběšína. Do hledání se ve čtvrtek zapojili i vrtulník s termovizí a poříční policisté, chlapce ale nenašli. Akce byla odpoledne přerušena, v pátek se pokračuje v prohledávání řeky.

Po mladících bylo zároveň vyhlášeno celostátní pátrání, veškeré informace policie přijme na lince 158. Jeden z pohřešovaných mladíků je vysoký 170 až 175 centimetrů, má světlé vlnité vlasy a modré oči. Druhý měří 165 až 170 centimetrů, má hnědé rovné vlasy a šedé oči.

Autor: ČTK Foto: , Depositphoto/ia__64

Další čtení

O víkendu nepojede metro mezi Hlavním nádražím a Vltavskou na lince C

Domácí
8. 11. 2025

Lidé mohou dnes ve 2800 obchodech darovat ve sbírce potraviny potřebným

Domácí
8. 11. 2025

Svatomartinský košt v Brně bude mít letos poprvé i předprodej

Domácí
8. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ