Horáček se navezl do Zemana. Ignorace debat? Naruší demokracii

Domácí
10. 3. 2017 13:30
Prezidentský kandidát Michal Horáček.
Prezidentský kandidát Michal Horáček.

Prezident Miloš Zeman svým rozhodnutím neúčastnit se předvolebních debat v televizích a rozhlasu naruší demokratickou platformu, kde platí stejná pravidla pro všechny. V reakci za Zemanovo oznámení to sdělil kandidát na prezidenta Michal Horáček.

"Prezident Zeman odmítl účast ve všech předvolebních debatách s ostatními kandidáty. Naruší tak demokratickou platformu, kde platí stejná pravidla pro všechny," uvedl Horáček. Dodal, že on si za svým programem stojí a příležitost seznámit s ním veřejnost vítá. "A hlavně: Nebojím se!" dodal Horáček.

Zeman na tiskové konferenci řekl, že nepovede žádnou osobní kandidátní kampaň, a zavázal se, že se nebude účastnit televizních a rozhlasových debat a že nebude útočit na protikandidáty ani odpovídat na jejich útoky.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Krumphanzl Michal

Další čtení

ilustrační foto

TOP 09 si po Pekarové zvolila nového předsedu Matěje Ondřeje Havla

Domácí
8. 11. 2025
Vlak typu 842 - ilustrační foto

Být to letadlo, spadlo by. Vlak na Vyškovku vzplál z překvapivého důvodu

Domácí
8. 11. 2025

Zájem o vánoční stromky z plantáží i půjčovny trvá. A jsou dražší

Domácí
Aktualizováno: 8. 11. 2025 12:58

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ