Poslední řádná schůze sněmovny před volbami skončila

Domácí
13. 9. 2017 13:56
Předseda poslanců Úsvitu Marek Černoch (vlevo).
Předseda poslanců Úsvitu Marek Černoch (vlevo).

Poslední řádná schůze sněmovny před říjnovými parlamentními volbami ve středu odpoledne skončila. Dolní komora se sejde až na ustavující schůzi po volbách, zasednou v ní nově zvolení poslanci.

Místopředseda sněmovny Radek Vondráček (ANO) z místa předsedajícího poděkoval koaličním i opozičním poslancům za práci a spolupráci a popřál jim mnoho štěstí v dalším životě.

Jako poslední vystoupil z řečniště předseda poslanců Úsvitu Marek Černoch, jenž se rozloučil za celý klub, když Úsvit v nadcházejících volbách nekandiduje. "Byly to čtyři roky, které si myslím, přinesly pro Českou republiku hodně dobrého," uvedl.

Schůze končila blokem různých informací ministra obrany Martina Stropnického (ANO). Vůbec posledním projednaným bodem v tomto volebním období byla zpráva o nasazení českých vojáků v zahraničních misích v loňském roce.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Doležal Michal

Další čtení

Do Česka přiletěl první ze dvou transportních letounů Embraer C-390, které i s vybavením za 11,3 miliardy korun bez DPH pořídila česká armáda.

V Praze přistál první ze dvou transportních letounů Embraer pro českou armádu

Domácí
6. 7. 2026
ilustrační obrázek

Tradice pokračuje: Husinec uctil památku Mistra Jana Husa bohoslužbou i kulturním programem

Domácí
6. 7. 2026
Se strážci v národním parku Českém Švýcarsko hlídkují i o prázdninách čeští a němečtí policisté, do obtížně přístupného terénu vyrážejí i na koních

Zákaz ohňů i vjezdu: Policie dohlíží na dodržování pravidel v Českém Švýcarsku

Domácí
6. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ