<span>První prázdninový</span> víkend bude slunečný

Domácí
27. 6. 2008 16:37
Začátek prázdnin nám počasí nezkazí.
Začátek prázdnin nám počasí nezkazí.

Začátek prázdnin nám počasí nezkazí.Začátek prázdnin bude ve znamení příjemného letního počasí. O víkendu se rtuť teploměru bude pohybovat okolo 26 stupňů Celsia. Na obloze bude vidět více modré než šedé a déšť meteorologové očekávají až v neděli. Bio předpověď bude na stupni 1, tedy mírná.

Pondělí bude ale více oblačné. Teplotu okolo 28 stupňů s větší pravděpodobností zkazí déšť a bouřka. Úterý a středa jsou dny, na které si můžete vsadit a vydat se na delší výlet. Obloha bude jasná a čeká nás 29 stupňů Celsia.

"Čtvrtek a pátek budou teplotně nadprůměrné. Tropických 32 stupňů si ale vyžádají častější přeháňky a výjimkou nebudou ani bouřky," řekl meteorolog Arnošt Šír pro on-line deník TÝDEN.CZ. 

Konec prvního prázdninového týdne bude hodně oblačný a deštivý s teplotou okolo 26 stupňů Celsia. Poté opět přijdou bouřky.

Ilustrační foto: Petra Mášová

Další čtení

ilustrační foto

Devět zraněných při srážce autobusu a osobního auta. Letěly i dva vrtulníky

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Odmítač očkování i covidu může dostat tři roky. U soudu je drzý, trvá na "pravdě"

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Před pěti lety otrávili Bečvu. Podle rybářů není stále v kondici, nikoho nepotrestali

Domácí
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ