Srážka tramvají v Ostravě, řidička asi přehlédla signalizaci. Dva zranění

Domácí
6. 8. 2017 07:26
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V Ostravě se v sobotu večer srazily dvě tramvaje, dva lidé byli zraněni. Příčiny nehody policie vyšetřuje.

Nehoda se podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové stala na křižovatce ulic Nádražní a 28. října. V tramvajích cestovaly desítky lidí, uvedla mluvčí. Povaha zranění dvou cestujících, které záchranáři převezli na ošetření, zatím není známa.

Okolnosti havárie policisté vyšetřují, podle Holčákové je ale možné, že řidička jedné z tramvají přehlédla signalizaci před výhybkou, a proto nastala kolize. 

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Policie zasahovala v Ostravě-Zábřehu: Střelec postřelil ženu, podle primátora byl eliminován

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

„Vyhodit, obsadit, ovládnout,“ zní ze Sněmovny. Vládní reforma státní služby čelí drtivé kritice opozice

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nejvyšší soud: Stát musí řešit nároky pozůstalých na odškodnění za úmrtí po očkování proti covidu

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ