Srážka tramvají v Ostravě, řidička asi přehlédla signalizaci. Dva zranění

Domácí
6. 8. 2017 07:26
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V Ostravě se v sobotu večer srazily dvě tramvaje, dva lidé byli zraněni. Příčiny nehody policie vyšetřuje.

Nehoda se podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové stala na křižovatce ulic Nádražní a 28. října. V tramvajích cestovaly desítky lidí, uvedla mluvčí. Povaha zranění dvou cestujících, které záchranáři převezli na ošetření, zatím není známa.

Okolnosti havárie policisté vyšetřují, podle Holčákové je ale možné, že řidička jedné z tramvají přehlédla signalizaci před výhybkou, a proto nastala kolize. 

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Mezinárodní folklorní festival Strážnice, na pódiu ministr zahraničí Petr Macinka

„Politika do folkloru nepatří,“ vzkazuje opozice i Schillerová po incidentu ve Strážnici

Domácí
28. 6. 2026

FESTMICHAEL 2026 zaplnil náměstí Míru studentským uměním

Domácí
28. 6. 2026
ilustrační obrázek

Rekordní zájem o ochlazení: Prodej ventilátorů dohnal za pár dní celou loňskou sezónu

Domácí
28. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ