Srážka vlaku s autem uzavřela trať u Veselí nad Moravou

Domácí
11. 11. 2018 16:00
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Nejméně na dvě až čtyři hodiny, uzavřela v neděli odpoledne železniční trať u Veselí nad Moravou srážka osobního automobilu s vlakem. Jeden člověk při ní utrpěl těžké zranění. Informoval o tom mluvčí záchranných složek.

Nehoda se stala ve 13.24 na železničním přejezdu se semafory. "Podle svědků na něj řidička vjela na červenou. Policisté provedli dechovou zkoušku, která ani u řidičky, ani u strojvedoucího neprokázala požití alkoholu," uvedl za jihomoravské policisty mluvčí Bohumil Malášek.

Podle mluvčí záchranářů Michaely Bothové přiletěl na místo vrtulník. "Jednu zraněnou osobu s těžším zraněním dopravil na urgentní příjem brněnské nemocnice u svaté Anny," dodala Bothová.

Autor: ČTK Foto: , pixabay.com/analogicus

Další čtení

Vláda na summitu NATO s prezidentem nepočítá, Hrad se k tomu vyjádří v úterý

Domácí
22. 6. 2026
ilustrační foto

Penny Market dostal od ČOI maximální možnou pokutu za nesprávně určované slevy

Domácí
22. 6. 2026
ilustrační foto

Nová vyhláška ve Vsetíně zakáže spát a polehávat na veřejných prostranstvích

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ