Těžce zraněný cyklista ležel v příkopu, v sanitce zemřel

Domácí
22. 4. 2018 10:23
Záchranná služba.
Záchranná služba.

Na Jablonecku zemřel v sobotu večer při převozu do nemocnice sedmatřicetiletý cyklista. Těžce zraněného muže nalezla kolemjdoucí v příkopě na místní komunikaci v Luční ulici ve Smržovce. Policie žádá veřejnost o spolupráci.

O těžce zraněném cyklistovi se policie a záchranná služba dozvěděly po 21.00. "Na místě probíhala několik desítek minut resuscitace. Byla sice úspěšná, muž bohužel při převozu na traumacentrum do liberecké nemocnice v sanitě zemřel," řekl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Policie okolnosti jeho pádu a příčina smrti bude prošetřovat. "Byla nařízena soudní pitva," řekla mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová. "Policisté v tuto chvíli nemohou vyloučit ani to, že na místě události došlo ke střetu cyklisty s dosud nezjištěným vozidlem," uvedla. Policisté podle ní hledají svědky, kteří byli večer v Luční ulici nebo by jim mohli pomoci při objasňování smrti cyklisty. "Obrátit se mohou se svým svědectví na linku 158," dodala mluvčí policie.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Taneček David

Další čtení

Z bioplynové stanice na Rychnovsku uniklo hnojivo, do potoků se nedostalo

Domácí
Aktualizováno: 21. 1. 2026 23:30
ilustrační foto

Policie hlásí pokles kriminality. Vražd je méně, sexuálních útoků víc

Domácí
21. 1. 2026
ilustrační foto

Při loňském útěku lva ze zooparku ve Zvoli se podle policie nestal trestný čin

Domácí
21. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ