Trasa A pražského metra stála. Do kolejiště <span>spadla žena</span>

Domácí
7. 12. 2009 07:32
Projíždějící souprava metra zabila ženu, která spadla do kolejiště.
Projíždějící souprava metra zabila ženu, která spadla do kolejiště.

Projíždějící souprava metra zabila ženu, která spadla do kolejiště.Na trase A pražského metra byl ráno zhruba na 40 minut přerušen provoz kvůli pádu člověka do kolejiště. "Dvacetiletá žena byla těžce zraněna," informoval náměstek ředitele Drážní inspekce Jan Kučera. Opravil tak svou původní zprávu, že pod vlakem ve stanici Náměstí Míru zahynul muž.

Podle Kučery se žena pokusila o sebevraždu.
Mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová řekla, že zraněná byla převezena do vinohradské nemocnice.

Provoz na trase A byl v úseku Dejvická - Želivského přerušen zhruba 40 minut, v 7.39 byl provoz metra obnoven, uvedl mluvčí pražského dopravního podniku Ondřej Pečený.

Ilustrační foto: Robert Zlatohlávek

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

V Českých Budějovicích zahynul hasič, utopil se při výcviku na vodním kanále

Domácí
18. 6. 2026
ilustrační foto

Praha 7 chce odebírat přebytky elektřiny z fotovoltaiky od svých obyvatel

Domácí
17. 6. 2026
Streetartový umělec Dmitrij Proškin známý pod přezdívkou Chemis pracuje v Jablonci na velkém muralu v blízkosti jablonecké radnice.

Jablonec nad Nisou zdobí nové velkoplošné malby, zapojila se i místní mládež

Domácí
17. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ