Tři mladí lidé zemřeli po nárazu auta do stromu

Domácí
3. 9. 2017 09:06
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Tři mladí lidé zemřeli v neděli ráno při nehodě mezi Úštěkem a Zimoří na Litoměřicku. Další dva byli vážně zraněni, řekl krajský policejní mluvčí Daniel Vítek. Dvacetiletá řidička vyjela mimo silnici a narazila do stromu.

Nehoda se stala kolem páté hodiny na silnici I/15. "Tři lidé zemřeli na místě," uvedl Vítek. Řidičku transportoval s těžkým zraněním do nemocnice vrtulník, vážná poranění utrpěl i další spolujezdec. Posádce auta bylo podle policie 18 až 26 let.

Podle dopravního webu policie na místě nehodu stále vyšetřuje a provoz na silnici řídí kyvadlově.

Autor: - red -, ČTK Foto: archiv

Další čtení

ilustrační obrázek

Jízda na elektrokoloběžce v Novém Boru skončila úrazem, žena měla 3,33 promile

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Bentické sinice na Lipně: Pro lidi bezpečné, pro psy mohou být nebezpečné

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Extrémní vedra a sucho: Meteorologové varují před požáry i přehřátím

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ