V Bratislavě zmizel luxusní prsten, česká firma vypsala odměnu

Domácí
8. 11. 2015 08:40
Ukradený diamantový prsten.
Ukradený diamantový prsten.

Luxusní diamantový prsten v hodnotě několika stovek tisíc eur, tedy několika milionů korun, zmizel v sobotu dopoledne z prodejny českého klenotnictví ALO diamonds v bratislavském obchodním centru Eurovea. Firma o tom informovala v tiskové zprávě, ve které zároveň nabízí 20 tisíc eur (asi 540 tisíc korun) za informace vedoucí k dopadení pachatelů.

"V butiku jsou nainstalované kamery, které zachytily dva podezřelé muže. Klenotnictví ALO diamonds odhaduje, že pachatelé s největší pravděpodobností směřují do zahraničí, protože prodej takového šperku by byl na Slovensku velmi náročný až nemožný," uvedla firma. Vybídla zároveň veřejnost, aby policii poskytla jakékoli informací o podezřelých.

ALO diamonds patří k předním klenotnickým firmám v Česku i na Slovensku. V současnosti má pět prodejen v ČR, tři na Slovensku a také dva butiky v USA.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Ovocné stromy místo jehličnanů. Plzeň rozdá stovkám lidí sazenice

Domácí
21. 2. 2026
Filip Turek

Sněmovna bez Motoristů? Průzkum jim přisoudil jen 4,7 procenta

Domácí
21. 2. 2026
ilustrační obrázek

Lavinové nebezpečí v Krkonoších stouplo, vítr zastavil lanovku na Sněžku

Domácí
21. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ