V Brně se srazily dvě tramvaje, jedna osoba zraněná

Domácí
19. 7. 2017 12:25
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Na zastávce v Brně se ve středu ráno srazily dvě tramvaje, nehoda si vyžádala jedno zranění. Linky jezdily asi hodinu odklonem, předběžně odhadnutá škoda je 30 tisíc korun. Policie nehodu vyšetřuje, řekli mluvčí dopravního podniku Barbora Lukšová a policejní mluvčí Pavel Šváb.

Nehoda se stala v 7.13 v zastávce Tkalcovská, střetly se tramvaje linek 2 a 4. "Zadní tramvaj pravděpodobně nedobrzdila a narazila do první z nich," uvedl Šváb. Při nehodě se zranila jedna z cestujících, záchranáři ji převezli do nemocnice se středně těžkým poraněním hlavy.

Linky do centra města odkláněl dopravní podnik přes trasu kolem Dětské nemocnice, na vynechaných zastávkách jezdily náhradní autobusy. "V 8.18 bylo vše vyřešeno a linky začaly jezdit tak, jak měly," uvedla Lukšová.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Švancara Petr

Další čtení

ilustrační obrázek

Kameny na kolejích zastavily vlak u Krupky, policie případ vyšetřuje

Domácí
Aktualizováno: 6. 3. 2026 13:48
ilustrační obrázek

Lidovci: Drahé energie ukazují nutnost vyrábět více energie doma

Domácí
6. 3. 2026
ilustrační foto

Ženy kolem jádra. V Dukovanech jsou už čtyři operátorky reaktoru

Domácí
6. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ