V Hloubětíně se srazil autobus s tramvají, čtyři zranění

Domácí
13. 7. 2012 09:05
V pražském Hloubětíně se ráno srazil autobus s tramvají (ilustrační foto).
V pražském Hloubětíně se ráno srazil autobus s tramvají (ilustrační foto).

V pražském Hloubětíně se ráno srazil autobus s tramvají. Zraněni byli tři cestující a řidič autobusu. Utrpěli lehčí zranění, záchranáři je převezli do nemocnice na Bulovce. Sdělily to mluvčí policie a záchranné služby Jana Rösslerová a Jiřina Ernestová. Podle nich jsou mezi zraněnými dvě ženy a dva muži, všichni utrpěli zhmožděniny na různých částech těla.

Co bylo příčinou nehody, policisté vyšetřují. S největší pravděpodobností však řidič autobusu nedal přednost tramvaji, uvedla Rösslerová.

Nehoda se stala krátce po půl osmé u zastávky Hloubětín a zablokovala Poděbradskou ulici ve směru do centra. Policisté proto dopravu odkláněli po jiné trase. Krátce před 9. hodinou byl provoz na komunikaci plně obnoven.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Policie dopadla žháře, který měl minulý týden založit dva lesní požáry u Nového Boru

Domácí
3. 8. 2026
ilustrační obrázek

Úmorná horka jsou zpět: V Česku naměří až 39 °C, meteorologové varují také před bouřkami

Domácí
3. 8. 2026

U ženy na Bulovce, která byla v Ugandě, se nebezpečná nákaza neprokázala

Domácí
2. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ