V kolejišti v Brandýse nad Orlicí byl nalezen mrtvý mladík

Domácí
4. 12. 2011 10:31
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V kolejišti v Brandýse nad Orlicí na Orlickoústecku v neděli ráno našli tělo devatenáctiletého muže. Po příčině mladíkovy smrti nyní pátrají policisté, řekla mluvčí orlickoústecké policie.

"Tělo muže leželo na kolejích, zatím není jasné, zda jej srazil některý z projíždějících vlaků, či zda příčina smrti byla jiná," řekla mluvčí.

Další čtení

ilustrační foto

Končí školní rok, žáci základních a středních škol si dnes převezmou vysvědčení

Domácí
26. 6. 2026

Vedra zvedla prodeje zmrzlin a chlazených nápojů o desítky procent, nejvíce nanuků

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační foto

Veterináři budou kontrolovat, zda chovatelé v horku zajišťují zvířatům dost vody

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ