V Praze havarovaly dva policejní vozy, čtyři lidé zraněni

Domácí
21. 9. 2013 12:37
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V Praze v noci na sobotu havarovaly dvě policejní hlídky, které jely k naléhavým případům. Zraněni byli při tom čtyři lidé, z toho dva policisti. Při první nehodě se policejní vůz střetl s osobním autem Škoda Fabia, při druhé srazil chodkyni na přechodu. Řidič fabie i žena skončili v nemocnici, nehody policie vyšetřuje.

V pátek krátce před 22.30 jeli policisté se zapnutým majákem do Břevnova, kde jednu ženu údajně napadl její bývalý přítel. Na křižovatce ulic Bělohorská a Slezanů se ale srazili s fabií. "Zranili se oba policisté ve služebním vozidle, i řidič ve druhém autě. Všichni byli převezeni k ošetření do nemocnice, kde zůstal v hospitalizaci sedmdesátiletý řidič fabie s lehkým zraněním," uvedl mluvčí policie Jan Daněk. Škoda na vozech byla předběžně vyčíslena na 150 tisíc korun.

Druhá nehoda se stala po pátečních 23 hodinách, kdy policisté opět se zapnutým majákem jeli k tramvajové zastávce Biskupcova v Praze 3, kde prý tři muži napadali kolemjdoucí. Na křižovatce ulic Jana Želivského a U Nákladového nádraží Žižkov se však střetli s třiačtyřicetiletou ženou na přechodu pro chodce. Podle svědků přebíhala silnici na červenou. Žena skončila se zraněním v nemocnici, doplnil mluvčí.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

Kvůli očekávanému extrémnímu dešti zasedne Ústřední povodňová komise

Domácí
7. 7. 2025

Stanice metra Staroměstská zůstane po požáru eskalátoru uzavřená asi měsíc

Domácí
Aktualizováno: 7. 7. 2025 23:44
ilustrační foto

Muž chtěl upálit tři lidi. Vinu odmítl, prý se nechal unést. Hrozí mu doživotí

Domácí
7. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ