V Praze na Žižkově se našlo další torzo lidského těla

Domácí
24. 12. 2011 15:35
Policie vyšetřuje další nález torza lidského těla (ilustrační foto).
Policie vyšetřuje další nález torza lidského těla (ilustrační foto).

V Praze 3 bylo na Štědrý den před polednem nalezeno torzo lidského těla. Lidské ostatky ležely v lesoparku Krejcárek na Žižkově. Policie se o nálezu těla dozvěděla krátce před 11. hodinou. Kriminalisté na místě ostatky zajistili a nařídili soudní pitvu.

"Výsledky budou k dispozici v průběhu příštího týdne," uvedl na policejním webu policejní mluvčí Tomáš Hulan. Více informací nesdělil.

V Praze je to v krátké době již třetí případ, kdy byly nalezeny lidské ostatky. V půli prosince byl v Hostivaři objeven pytel s kosterními pozůstatky. Podle policie jsou kosti nejspíš lidské. Začátkem prosince zase svědek našel na břehu Kunratického potoka lidské ruce. Policie zjistila, že patřily ženě středního věku. Policie všechny případy stále vyšetřuje.

Další čtení

ilustrační foto

Dva studenti šikanovali, bili a okradli spolužáka. Hrozí jim pět let vězení

Domácí
20. 10. 2025
Filip Turek

Téma Týdne: Turkova facebooková bouře

Domácí
20. 10. 2025
ilustrační foto

Sdílené elektrokoloběžky v Praze od ledna skončí. Zákaz schválili radní

Domácí
Aktualizováno: 20. 10. 2025 11:00

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ