Televizní archivy dokořán: <span>to nejtrapnější</span>

Domácí
31. 12. 2007 21:30
bez popisku 37263
bez popisku 37263

To nejlepší z televizních archivů se pomalu přesouvá na internet. Posuďte sami: neuvěřitelné vystoupení v pořadu Doremi, archivní hit Dagmar Patrasové či varování Daniela Landy a Davida Matáska.

„Jednoznačně nejlepší vystoupení, jaké se kdy v historii tohoto jinak neuvěřitelně ubohého programu objevilo," píše se u videozáznamu pořadu Doremi. Nelze než souhlasit; tohle ve scénáři být nemohlo.

Další z nahrávek, které baví internetové diváky, je ještě staršího data. Dagmar Patrasová na archivním záznamu z Festivalu smíchu v Novém Městě nad Metují v roce 1989 zpívá: „Včera večer u sila jsem to prvně..."

V hlubinách celosvětové sítě je možné objevit i takřka legendární televizní debatu se dvěma hlavními protagonisty skupiny Orlík, která na počátku devadesátých let položila základy neonacistické scény v Česku. „Situace v poslední době není příliš zdravá pro demokracii, chtěli jsme prostě varovat naše kamarády, že svým chováním se mohou dostat velmi snadno mimo zákon," vysvětloval tehdy David Matásek a Daniel Landa.

Autor: - red -

Další čtení

Maláčovou nahradil v čele sociálních demokratů místopředseda Nedvěd

Domácí
Aktualizováno: 14. 12. 2025 01:42
Andrej Babiš

Babiš se postavil proti financování Ukrajiny. Česko prý nebude za nic ručit

Domácí
Aktualizováno: 14. 12. 2025 01:43

WEARHOUSE X LINKUP: Potvrdila sílu české streetwear komunity

Domácí
13. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV