Z karmy v koupelně unikal plyn, žena zemřela na otravu

Domácí
20. 8. 2012 10:01
Na místě zasahovali záchranáři (ilustrační foto).
Na místě zasahovali záchranáři (ilustrační foto).

Pětapadesátiletá žena zemřela v neděli večer v Hradci Králové poté, co se nadýchala oxidu uhelnatého, který unikal z karmy v koupelně. Na místě zasahovali záchranáři, ženu se však nepodařilo oživit. Informovala o tom mluvčí královéhradeckých hasičů.

Ženu našel její manžel, který přivolal záchranáře. Hasiči naměřili v koupelně zvýšené hodnoty oxidu uhelnatého a uzavřeli přívod plynu do karmy. "Majitele bytu jsme poučili o nutnosti servisní prohlídky a karmu mu zakázali používat do provedení kontroly," uvedla mluvčí.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

Soud uložil advokátce a její dceři za zpronevěru peněz klientů sedm a 5,5 roku

Domácí
22. 6. 2026

Dělníci u hlavního nádraží v Brně našli leteckou pumu, stovky evakuovaných

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ