Žalobce viní <span>Neffa z vraždy manželky.</span> Hrozí mu 15 let

Domácí
22. 8. 2008 13:04
Robert Neff Novák čelí žalobě za vraždu své ženy Ireny.
Robert Neff Novák čelí žalobě za vraždu své ženy Ireny.

Robert Neff Novák čelí žalobě za vraždu své ženy Ireny.Žalobce uzavřel případ vraždy Ireny Neffové s očekávaným závěrem: smrt ženy má na svědomí její manžel Robert Neff Novák. Státní zastupitelství na něj dnes podá žalobu k Městskému soudu v Praze. V případě, že se obvinění prokáže, hrozí Novákovi až patnáct let v žaláři. 

Informaci potvrdila mluvčí pražského městského státního zastupitelství Štěpánka Zenklová. "Případ je hotový. Dnes se chystáme podat obžalobu na pana Neffa Nováka, v níž ho viníme z trestného činu vraždy," uvedla exkluzivně pro on-line deník TÝDEN.CZ Zenklová.

Nálepku hlavního podezřelého měl Neff Novák prakticky od samotného počátku případu. A když jej policisté v polovině března zatkli, přiznal se během několikahodinového výslechu, že svoji manželku Irenu uškrtil šňůrou od videopřehrávače.

Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Pěšky do školy! V Česku začala tradiční výzva pro školy, školáky i rodiče

Domácí
15. 9. 2025
ilustrační foto

Provozovatelé elektrokoloběžek to nevzdávají. Chtějí jednat o svém zákazu

Domácí
Aktualizováno: 15. 9. 2025 14:13
ilustrační foto

Vězni se budou moci nechat vyšetřit pomocí telemedicíny. Pomůže to a ušetří

Domácí
15. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ