Žena na mopedu se srazila s divočákem. Divočák nepřežil

Domácí
9. 6. 2011 11:34
Prase divoké.
Prase divoké.

U Biskupic na Svitavsku se ve čtvrtek brzy ráno na silnici žena jedoucí na mopedu srazila s malým divokým prasetem. Zvíře bylo při nehodě usmrceno, řidička se zranila. Informovala o tom mluvčí svitavské policie Anna Štegnerová.

"Prase přebíhalo přes silnici a žena za řídítky mopedu již střetu nedokázala zabránit," uvedla Štegnerová. Škody na mopedu se odhadují na 5 tisíc korun.

Další čtení

Na železničním koridoru směrem na Polsko a Slovensko je od dopoledne zastaven provoz. V úseku mezi Ostravou a Bohumínem vykolejily dva vagony nákladního vlaku.

Na hlavním železničním koridoru směrem na Polsko a Slovensko je zastaven provoz

Domácí
23. 5. 2026
Jako připomínku nuceného odchodu německých obyvatel Brna na konci druhé světové války vyrazili 23. května poutníci z Pohořelic na Brněnsku na Pouť smíření. Trasa vede symbolicky "v protisměru" z Pohořelic na Mendlovo náměstí v Brně. Akce začala u památníku obětem odsunu v Pohořelicích.

Zhruba dva tisíce lidí dnes přijely do Pohořelic, aby se vydaly na Pouť smíření

Domácí
23. 5. 2026
ilustrační fotografie

Komentované procházky i sázení stromků. V Česku probíhá Den otevřených lesů

Domácí
23. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ