Zřejmě sebevrah nepřežil pád z věže na "Staromáku"

Domácí
12. 1. 2016 21:48
Muž nepřežil pád ze Staroměstské radnice.
Muž nepřežil pád ze Staroměstské radnice.

Pražští policisté a záchranáři večer zasahovali na Staroměstském náměstí. Z věže Staroměstské radnice se slavným orlojem spadl muž, který se zřejmě tímto způsobem rozhodl spáchat sebevraždu. Pád nepřežil, řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Policisté nyní zjišťují totožnost mrtvého a další okolnosti tragického případu. Muž při pádu na náměstí, kde se pohybuje velké množství zejména turistů, nikoho nezranil.

Podle informací na webu je věž Staroměstské radnice otevřena denně do 22.00. Provozuje ji Pražská informační služba.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Studie: Soudy v ČR vyhlásily 6401 osobních bankrotů, meziročně o sedm pct méně

Domácí
21. 6. 2026
V obchodním centru Olympia v Teplicích se dopoledne 21. června 2026 zřítila stropní konstrukce v jedné z prodejen, zraněna byla jedna zákaznice, policie hledá svědky.

V OC Olympia v Teplicích se zřítil strop jedné z prodejen, zranil zákaznici

Domácí
21. 6. 2026
ilustrační foto

Vojtěch: Kvůli nízké porodnosti se upraví síť porodnic, zůstanou ty s víc porody

Domácí
21. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ