Piraňa 3D si brousí zuby na Česko

Kultura
7. 10. 2010 16:30
Piraně útočí!
Piraně útočí!

Do českých kin vstupují tento týden dva filmy - větší pozornost než Habermannův mlýn Juraje Herze ale rozhodně zaslouží zámořský komediální krvák Piraňa 3D. Nevěříte? Koukněte na video!

Piraňa 3D díky hrůzným fotografiím z natáčení, kde o uhryzané končetiny a těla není nouze, působí jako film pro hodně silné žaludky. Více než horor to je ale parodická komedie pro ctitele poetiky podobných filmů z 80. let.

Všechno to natřásání dívčích zadků a poprsí, schematický příběh a zápletka se štábem pornofilmu, který se na jezero Victoria vypraví právě ve chvíli, kdy se tu objeví hejna lidožravých prehistorických piraní, jsou prostě půvabné - a spíš než děs vyvolávají smích, i když v některých momentech tu jde opravdu do tuhého.

Pozor! Následující video je jen pro silné žaludky!

Kompletní recenzi filmu najdete v časopise TÝDEN 41/2010, který vychází 11. října.

Autor: Irena HejdováFoto: Bontonfilm

Další čtení

Soutěž o vstupenky na koncert Lionel Richie

Kultura
1. 7. 2025

V Ostravě dnes začíná festival taneční hudby Beats for Love

Kultura
2. 7. 2025

Jakub Hrůša bude od podzimu 2028 novým šéfdirigentem České filharmonie

Kultura
30. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ