Scorsese a De Niro natočí film <span>o slavném zabijákovi</span>

Kultura
3. 10. 2008 14:12
Režisér Martin Scorsese a herec Robert de Niro (vpravo).
Režisér Martin Scorsese a herec Robert de Niro (vpravo).

Robert De Niro momentálně propaguje svůj film What Just Happened.Režisér Martin Scorsese a herec Robert De Niro se znovu společně vydají do světa podsvětí v dramatu zasvěceném slavnému nájemnému vrahovi. Informoval o tom americký časopis Variety.

Oba držitelé Oscarů, kteří spolu v minulosti hojně spolupracovali (Předem vinni, Casino či Špinavé ulice), natočí adaptaci knihy Charlese Brandta nazvanou I Heard You Paint Houses (Slyšel jsem, že natíráš baráky) věnovanou Franku Sheeranovi řečenému Ir, jemuž se přičítá více než 25 vražd pro mafii.

De Niro by měl hrát roli Sheerana pod Scorseseho vedením, napsal časopis Variety. Titulek knihy a filmu - Slyšel jsem, že natíráš baráky - je převzat z mafiánského žargonu a rozumí se jím to, že nájemný vrah odvádí svou práci, jež zanechává krvavé stopy na zdech.

Mezi osobami, k jejichž vraždě se Sheeran krátce před svou smrtí v roce 2003 přiznal, byl i odborový předák Jimmy Hoffa, který zmizel v roce 1975.

Foto: Reuters

Autor: ČTK

Další čtení

Aidan, soutěžící za Maltu

Vídeň hostí první semifinále soutěže Eurovize, čekají se protesty proti Izraeli

Kultura
12. 5. 2026
Divadelní svět Brno, 22. května 2024

V Brně začne Divadelní svět, potrvá do 24. května, nabídne 90 akcí

Kultura
12. 5. 2026

ELÁN vydává nový singl „Večne milovaná“

Kultura
11. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ