Britská kapela Muse vyrazila Čechům dech

Kultura
6. 6. 2016 17:00
Matt Bellamy to v Praze rozjel.
Matt Bellamy to v Praze rozjel.

Po čtyřech letech se do Prahy vrátila kritiky oceňovaná nejlepší koncertní kapela světa, britské trio Muse. Jako vždy předvedli naprosto skvělý zvuk, obrovskou show a pódium, jaké nemá obdoby.

Pódium bylo vytvořené ze tří částí. Hlavní stage stála uprostřed O2 areny a po celou dobu koncertu se otáčela o 365 stupňů. Dvě menší kulatá pódia byla s tím hlavním propojená, přičemž členové kapely přebíhali. Fanoušci je tak měli doslova na dosah ruky.

Během koncertu se nad hlavami lidí vznášely drony, přiletělo dokonce i obrovské letadlo. Dech nám vzala velkolepá audiovizuální projekce, která neměla chybu.

Muse hráli skladby z posledního alba, ale často sahali i do historie. Nenašel se snad nikdo, kdo by byl zklamaný. Jak podotkl zpěvák a kytarista Matt Bellamy, nechali se inspirovat nejnovějšími trendy, které propojili ze starou osvědčenou kvalitou.

A kvalita to byla. Muse totiž ve vysočanské hale dokázali vytvořit intimní rockovou show. Kdo nebyl, zcela jistě prohloupil!

Autor: - zuz -Foto: ČTK

Další čtení

V Uherském Hradišti dnes začne Letní filmová škola, přijedou Ocelot nebo Lábus

Kultura
24. 7. 2026
ilustrační obrázek

Zámecká zahrada v Krumlově ožije Malým princem: Britská opera slibuje podmanivý zážitek

Kultura
23. 7. 2026
Horkýže Slíže, 18. června 2022

Na třech scénách dnes v Liberci začne hudební festival Benátská!

Kultura
23. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ