DJ Wich zahraje před Grandmaster Flashem speciální oldschool set

Kultura
5. 12. 2018 11:50
DJ Wich.
DJ Wich.

Otec mixování a scratchingu, pionýr hiphopu Grandmaster Flash se představí v pražské Roxy iž za pár dní. Jako support před ním vystoupí pro Čechy neméně legendární DJ Wich, který na vlastní přání zahraje speciální oldschool set.

"Flash stál u zrodu hip hopu, inovoval několik djských technik. Je pro mě absolutní legenda a hrát po jeho boku je čest. Do Roxy mám připravenej set ze starších kousků, který jsem hodně dlouho nehrál a těšim se na to," říká DJ Wich. Společně s ním se těší i DJ Friky, který převezme žezlo po Flashovi a nenechá nikoho odejít z rozjeté party. První vlna vstupenek zmizela okamžitě a druhá se již velmi tenčí. Proto doporučujeme neotálet.

Ve čtvrtek 6. prosince budou mít totiž návštěvníci jedinečnou a pravděpodobně neopakovatelnou možnost zažít tuto živoucí legendu pořádně zblízka!

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Kateřina Tučková

Začíná veletrh Kniha Brno. Láká na setkání s českými i zahraničními spisovateli

Kultura
31. 10. 2025

V Praze dnes vystoupí americká zpěvačka Katy Perry

Kultura
30. 10. 2025
Pohled na horu Praděd v zimě. Tam bude stát i nová socha ochránce a vládce Praděda

Praděd bude mít novou sochu vládce Praděda. Bude o metr vyšší

Kultura
29. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ