Konec cesty. Kissáci chystají své poslední turné

Kultura
21. 9. 2018 14:27
Populární skupina Kiss svůj záměr oznámila při finále soutěže Amerika má talent.
Populární skupina Kiss svůj záměr oznámila při finále soutěže Amerika má talent.

Populární americká rocková kapela Kiss oznámila, že uspořádá své poslední světové turné. Program koncertů hodlá zveřejnit v nadcházejících týdnech. Informovala o tom televize CBS.

Skupina oznámila, že uspořádá své poslední turné ve středu při vysílání populární talentové soutěže Amerika má talent. Turné ponese název "End of the Road" (Konec cesty).

"Všechno, co jsme vybudovali a vše, co jsme dobyli v posledních čtyřech dekádách, by se neuskutečnilo bez milionů lidí po celém světě, kteří zaplnili kluby, arény a stadiony... Toto bude závěrečná oslava, pro ty, kteří nás viděli a poslední šancí pro ty, kteří nás ještě neviděli," uvedli Kissáci v prohlášení. Nadcházející turné přitom označili za své dosud největší.

Skupina Kiss byla založena v roce 1973. Za tu dobu vydala 20 studiových, osm koncertních a 13 kompilačních alb. V letech 2000-2002 měla turné "The Farewell Tour", které tehdy označila za své poslední.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/ZUMA/Faye SadouAdmedia

Další čtení

Začíná druhý ročník Noci betlémů, nabídne více než 30 výstavních míst

Kultura
27. 12. 2025

Kouzelná dobrodružství Medvídka Pú baví děti už celé století

Kultura
24. 12. 2025

Návštěvnost kin ovládl třetí díl epické ságy Avatar s podtitulem Oheň a popel

Kultura
23. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV