Velký návrat. Kapela Bros vystoupí po takřka 30 letech

Kultura
5. 10. 2016 22:15
Britská popová skupina Bros.
Britská popová skupina Bros.

Britská popová skupina Bros, známá z přelomu 80. a 90. let, v příštím roce opět předstoupí před fanoušky. Dvojčata Matt a Luke Gossovi podle deníku The Guardian oznámili, že vystoupí 19. srpna v londýnské O2 Areně, stane se tak ale bez dalšího někdejšího člena Craiga Logana.

Podle The Guardianu je událost označována za největší popový návrat. Koncert se odehraje 28 let od posledního společného vystoupení, které bylo v roce 1989 ve Wembley, prodej lístků začne v pátek.

Skupina se proslavila v roce 1987 písní When Will I Be Famous? Mezi její další hity patří například skladby I Owe You Nothing či Too Much.

Bros se definitivně rozpadli v roce 1992, již o tři roky dříve ale z kapely odešel kvůli zdravotním potížím Logan. Ten se následně s dvojčaty soudil o autorské honoráře.

Autor: ČTK Foto: ČTK , PA, youtube

Další čtení

V Pražském Edenu se dnes uskuteční první ze tří koncertů Ewy Farné

Kultura
13. 6. 2026
Muzeum Prahy, Pražská muzejní noc 2025

V Praze se dnes uskuteční 19. ročník muzejní noci, zapojí se asi 60 institucí

Kultura
13. 6. 2026
zámek Litomyšl

V Litomyšli dnes začíná 68. ročník hudebního festivalu Smetanova Litomyšl

Kultura
12. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ