Zagorová přesunula středeční koncert pro nemoc na leden

Kultura
12. 12. 2016 17:33
Hana Zagorová.
Hana Zagorová.

Zpěvačka Hana Zagorová ze zdravotních důvodů přesunula středeční vánoční koncert, který se měl konat v pražské Lucerně, na 22. ledna příštího roku. Vstupenky na vystoupení spojené s předáním Zlaté desky za prodej alba O Lásce zůstávají v platnosti. 

Devítinásobná zlatá slavice letos 6. září koncertem v pražské Lucerně oslavila své sedmdesáté narozeniny. Členka Síně slávy hudebních cen Anděl během vystoupení pokřtila své nové album O Lásce. Záznam koncertu vychází tento týden na DVD a CD.

Za svoji kariéru nazpívala Zagorová přibližně 800 písní, působila v několika souborech a v divadlech Apollo a Semafor. Pak pro ni Karel Vágner sestavil na přelomu let 1972/1973 doprovodný orchestr. Vystupovala s Michalem Prokopem, Petrem Rezkem, Petrem Kotvaldem a Stanislavem Hložkem, koncertovala ve východním bloku i západní Evropě. V roce 2014 převzala diamantovou desku Supraphonu za 10,120.000 prodaných zvukových nosičů.

Na příští rok musela nedávno ze zdravotních důvodů přeložit své koncerty také Lucie Bílá. Vystoupení, která se měla konat 5. a 6. listopadu v O2 areně, se 8. ledna uskuteční od 14.00 a 20.00. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Petrášek Radek

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ