<span>Saudkův komiks</span> vyprodán během čtyř dní

Kultura
11. 12. 2009 11:00
Ukázka z Muriel a oranžové smrti.
Ukázka z Muriel a oranžové smrti.

Ukázka z Muriel a oranžové smrti.Čtyřapůltisícový náklad téměř čtyřicet let starého komiksu Káji Saudka Muriel a oranžová smrt se vyprodal během pouhých čtyř dnů.

Rychlý prodej nikterak laciné publikace (499 Kč) překvapil i samotné nakladatelství Plus (divize společnosti Albatros Media), které nyní rychle připravuje dotisk.

Kniha je stále k dostání v některých knihkupectvích, nakladatelství však nemá pro distribuci žádný volný výtisk.

ČTĚTE TAKÉ: Vyšel klíčový komiks Káji Saudka. Po čtyřiceti letech

Momentka ze křtu po čtyřiceti letech. Manželka a dcera Káji Saudka."Okamžitě samozřejmě chystáme další exempláře, zájem čtenářů značně převýšil náš původní odhad," řekl on-line deníku TÝDEN.CZ Ondřej Müller z nakladatelství Plus.

Potvrdil také, že probíhají jednání se Saudkovou manželkou o vydání prvního příběhu krasavice Muriel nazvaného Muriel a andělé (poprvé vyšel v roce 1991 a od té doby již znovu vydán nebyl) a také rozsáhlého "loupežnického románu" Lips Tulian, který vycházel počátkem 70. let v časopise Mladý svět a souborně také nikdy nevyšel.

Foto: ČTK
Repro: Plus

Autor: - man -

Další čtení

Začal Photo Art Fest Znojmo 2026

Znojemský Loucký klášter zaplnilo 3000 fotografií. Začal druhý ročník Photo Art Festu

Kultura
1. 8. 2026

Dnes začíná divadelní festival Jiráskův Hronov, nabídne desítky představení

Kultura
31. 7. 2026
ilustrační obrázek

Nejen české soubory, ale i hvězdy z ciziny. Kolínská Gasparáda letos nabídne dvacet představení zdarma

Kultura
29. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ