<span>České herečky</span>: místo filmových rolí do reklamy

Relax
27. 5. 2008 15:06
Jitka Čvančarová patří mezi nejvíce sexy české herečky.
Jitka Čvančarová patří mezi nejvíce sexy české herečky.

Herečka Jitka Čvančarová v reklamě na Avon.Herečka Jitka Čvančarová se dostala do povědomí diváků rolí v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Spolu s Terezou Voříškovou, Petrou Nesvačilovou nebo Marthou Issovou patří mezi talentované a vyhledávané herečky. Jitka Čvančarová se navíc stala vyhledávanou tváří k reklamním účelům.

Její známou tvář už využila česká obuvnická firma, společnost vyrábějící přípravek na vlasy a nyní i jedna z obrovských kosmetických firem. Jitka Čvančarová se tak zařadila po boku hereček Dany Morávkové či Daniely Šinkorové a modelky Ivy Kubelkové, které propůjčily reklamě svou tvář. Herečkám se díky tomu na konto peníze jen sypou.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat pro spolupráci právě Jitku Čvančarovou. Jitka se bude v průběhu roku účastnit všech významných akcí společnosti a svou tvář propůjčí propagaci nové kosmetické řady," potvrdila Lucie Baierová z kosmetické fimy.

Jitka Čvančarová vystudovala obor muzikálové herectví na brněnské JAMU a od roku 2000 je stálou členkou Městského divadla Brno. Zde nastudovala jako jednu z prvních rolí postavu Lízy Ďulínkové v muzikálu My Fair Lady ze Zelňáku. Další úspěšnou rolí Jitky Čvančarové na scéně MdB se stala Marie v muzikálu West Side Story, kterou herečka nastudovala i v němčině a v angličtině a na zájezdech s Městským divadlem Brno v tomto muzikálu vystupovala v mnoha evropských zemích.

Kromě své domovské scény hostuje Jitka Čvančarová i v několika pražských divadlech (mj. v Divadle pod Palmovkou, v Divadle Bez zábradlí, v Divadle v Celetné) a v Brně ji můžeme vidět společně s Bolkem Polívkou a Milanem Lasicou v inscenaci Garderobiér v Divadle Bolka Polívky. Letos byla nominována na Cenu Thálie jak v kategorii operety a muzikálového herectví, tak v kategorii činohry. Herečka se objevuje pravidelně na televizní obrazovce (např. v seriálech Četnické humoresky nebo Ordinace v Růžové zahradě) a zahrála si ve filmech Bestiář a Svatba na bitevním poli.

Foto: archiv

Autor: - lu -

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ