<span>Claudia Schiffer</span> chce vlastní módní značku

Relax
22. 11. 2009 07:30
Topmodelka Claudia Schifferová.
Topmodelka Claudia Schifferová.

Topmodelka Claudia Schifferová.Topmodelka Claudia Schifferová se rozhodla vytvořit vlastní módní značku. Její kolekce by měly zahrnovat mimo jiné kašmírové oděvy a kabelky.

Schifferová, která prý chce dát po více než dvou desetiletích na přehlídkových molech svému životu nový směr, nyní hledá partnery pro spolupráci na zmíněném projektu. "Ráda bych tvořila vlastní módní řady. Chci, aby moje značka byla nadčasová a klasická, ale přitom s citem pro módu," řekla devětatřicetiletá modelka německého původu tento týden na konferenci věnované luxusnímu zboží, pořádané v Berlíně listem International Herald Tribune.

"Moje výrobky by měly být pro zákazníky cenově příznivé. Láká mě kašmír, sama ho neustále nosím," dodala. Vlastní podnikání by ale Schifferové nemělo bránit jejímu působení v modelingu. Modelka, která se v poslední době objevila kupříkladu v reklamních kampaních firem Yves Saint Laurent, Salvatore Ferragamo a Alberta Ferretti, podle svých slov doufá, že bude moci pokračovat v práci modelky "co nejdéle".

ČTĚTE TAKÉ: Marie Rottrová: Za Landovského mě komunisti pokárali

Vlastní výrobky uvedla před Schifferovou na trh již řada jiných celebrit. Kritiky vychvalovány jsou kupříkladu večerní róby bývalé popové zpěvačky Victorie Beckhamové, Jennifer Lopezová prodává vlastní parfémy a Paris Hiltonová luxusní hodinky.

Foto: Profimedia.cz

Autor: ČTK

Další čtení

edna ze dvou ledních medvědic v zázemí brněnské zoo, kam 18. července 2025 přicestovaly z Německa.

Dvě lední medvědice už jsou v Brně, mají za sebou 11 hodin cesty z Německa

Relax
18. 7. 2025

Mladíci z Pardubic dojeli na západ Francie ve starých feliciích

Relax
16. 7. 2025
Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ