<span>Pudr a draci</span>. V čem se předvedly herečky v Cannes

Relax
17. 5. 2010 16:33
Cate Blanchettová, jedna z nejkrásnějších hereckých hvězd dneška.
Cate Blanchettová, jedna z nejkrásnějších hereckých hvězd dneška.

Cate Blanchettová, jedna z nejkrásnějších hereckých hvězd dneška.Do Cannes se každoročně jezdí předvést hollywoodské hvězdy v těch nejdražších róbách od značek Gucci počínaje po Elie Saab konče. Cena některých se může vyšplhat i na sto tisíc dolarů (v přepočtu více jak dva miliony korun). Přinášíme vám přehlídku těch nejúžasnějších.

Kdysi podceňovaná pudrová barva – ať už v odstínech šedé nebo růžové – se letos objevila hned na několika kouscích: po pudrové sáhla v jednou z modelů například i australská herečka Cate Blanchettová, která společně s Russelem Crowem zahájila festival velkofilmem režiséra Olivera Stonea Robin Hood.

FOTOGALERIE ZDE


Po stejné barvě šla i stylistka americké herečky Kate Beckinsaleová, která do Cannes přijela coby členka odborné poroty. Tělovou si vybraly italská herečka Giovanna Mezzogiornová a australská zpěvačka Natalie Imbrugliaová.

Foto: ČTK/AP

Autor: - stp -

Další čtení

ilustrační obrázek

V liberecké zoo se narodil sameček silně ohrožené zebry bezhřívé

Relax
8. 4. 2026
ilustrační foto

Němci pijí méně pomerančové šťávy, roste obliba zeleninových nápojů

Relax
7. 4. 2026

Nové vydání časopisu Instinkt č. 5/2026: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
9. 4. 2026
5/2026 Instinkt

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ