Basiková s Bendovou fast foody odmítají: Děti bychom tam jíst nenechaly

Relax
20. 4. 2012 12:19
Zleva Alice Bendová, Václav Noid a Bára Basiková.
Zleva Alice Bendová, Václav Noid a Bára Basiková.

Zpěvák Vašek Noid Bárta, zpěvačka Bára Basiková a herečka Alice Bendová se rozhodli uspořádat akci, která bojuje proti obezitě. "Protože jsme ve statistikách druhým nejtlustším národem Evropy a dva ze tří Čechů trpí obezitou, rozhodli jsme se s Aličkou a Bárou, že na tuto nemoc, která dokonce i zabíjí, upozorníme," vysvětlil na pražském Andělu Noid.

Bára Basiková už dlouho propaguje zdravou stravu a sama hubne krabičkovou dietou. Díky ní už zhubla osm kilo. Ke zdravému stravování vedla odmalička i svá dvojčata Aničku a Marušku. Dospělé dcery jdou letos na vysokou školu a nyní jejich stravování neovlivní. Na svého tříletého syna chce být ale přísná. Na smažená jídla a hranolky je ještě malý.

Zleva Alice Bendová, Václav Noid a Bára Basiková. Celebrity bojují proti obezitě.Alice Bendová přiznala, že její úžasná váha není díky nějaké dietě, ale kvůli stresu kolem rozvodu s manželem Vaškem. Sama ale dietu formou stresu nedoporučuje.

"Je pravda, že já mám poporodní kila dole kvůli stresu, ale to fakt není cesta. Když mě Bára požádala, zda bych s ní nepodpořila Boj proti obezitě, neváhala jsem. Dva týdny jsem krabičkovou dietu vyzkoušela, abych lidem nedoporučovala něco, co není dobré či nefunguje," řekla herečka, která rovněž svým dětem z jídelníčku vyřadila uzeniny a hranolky.

Autor: - lu -Foto: Profimedia

Další čtení

edna ze dvou ledních medvědic v zázemí brněnské zoo, kam 18. července 2025 přicestovaly z Německa.

Dvě lední medvědice už jsou v Brně, mají za sebou 11 hodin cesty z Německa

Relax
18. 7. 2025

Mladíci z Pardubic dojeli na západ Francie ve starých feliciích

Relax
16. 7. 2025
Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ