Slavná herečka Jana Brejchová po letech poskytla rozhovor a mimo jiné v něm prozradila podrobnosti o svém zdravotním stavu i o tom, jak vychází s dcerou Terezou Brodskou. Ornella Štiková zase prozradila, jak se po porodu stará o syna Quentina. S kojením prý přestala a Josef Kokta synka navštěvuje. Herec Jiří Krampol pro změnu odsoudil emigranty, kteří opustili za komunismu zemi, aby se měli lépe. Informují o tom deníky Aha! a Blesk.
Herečka Jana Brejchová po letech poskytla rozhovor deníku Blesk a svěřila se se svou nemocí. Brejchová trpí nedokrvováním mozku a její stav je sice stabilizovaný, avšak herečka nikam nechodí. Stará se o ni sousedka a dcera Tereza, se kterou má nyní harmonický vztah. Po herecké kariéře se Brejchové nestýská a je stále v kontaktu s bývalým manželem Milošem Formanem. Plánovala jeho návštěvu v USA, ale zdravotní stav jí to nedovoluje.
Ornella nekojí
Mediální hvězda Ornella Štiková tři týdny po porodu syna Quentina zázračně zhubla a rozhodla se, že přestane kojit. "Jsem citlivá a kojení není hezká věc," prozradila deníku Blesk. S otcem dítěte Josefem Koktou sice nežije, podnikatel však malého Quentina pravidelně navštěvuje a dojímá Ornellu tím, jak se s dítětem mazlí.
Krampol proti emigrantům
Herec a moderátor Jiří Krampol odsoudil všechny, kdo za minulého režimu emigrovali "za lepší košilí". Krampol měl prý také možnost opustit zemi, ale neudělal to. "Já emigranty nemám rád. Znám spoustu lidí, kteří emigrovat museli. Třeba můj kamarád Martin Štěpánek, ten musel, toho pronásledovali a nic jiného mu nezbývalo. Ale znám také spoustu emigrantů, kterým se takzvaně nic nedělo a zdrhli jenom proto, aby se měli líp a mohli se na nás vytahovat, že mají lepší košili, lepší auto, barák, což taky dělali, kdykoliv sem pak po revoluci přijeli," řekl deníku Aha!.