Fotbalista zuří. Exmilenka mu vysála z účtu skoro dva miliony

Relax
2. 6. 2011 11:09
Fotbalista Rudolf Skácel.
Fotbalista Rudolf Skácel.

Jedenatřicetiletého fotbalistu Rudolfa Skácela okradla jeho bývalá pětadvacetiletá milenka, modelka Savannah Fairnieová. Poté co se s ní reprezentační záložník v roce 2009 rozešel, mu postupně odčerpala z účtu 62 tisíc liber (asi 1 736 000 korun).

Hráč skotského Hearts byl do přítelkyně podle deníku The Sun až po uši zamilovaný, a proto jí neváhal dát číslo svého konta. Skácel žil s Fairnieovou v letech 2006-2009, kdy působil v Southamptonu.

Modelka Savannah Fairnieová.Pak se ale milenci rozešli a modelka se mu podle listu pomstila tím, že mu postupně z účtu kradla peníze. Jakmile na to Skácel přišel, podal na ni žalobu a hnal ji k soudu. Savannah Fairnieová mu už prý 19 tisíc liber (asi půl milionu korun) vrátila, stále mu ale dluží přibližně 43 tisíc liber (asi 1 200 000 korun).

Fairnieová prý vše vysvětlovala tím, že peníze potřebovala na splácení jejich společného bytu, na nějž měli hypotéku, a on o pohybu peněz věděl. U soudu se hájila také tím, že jí měl po rozchodu vyplatit odstupné.

Právníci obou stran včera nakonec oznámili, že se strany dohodly na mimosoudním vyrovnání.

Autor: - lu -Foto: archiv

Další čtení

Tréninková TA KAVÁRNA slaví plnoletost

Relax
16. 9. 2025
Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ