FOTO: Šmuclerová a Hašek poprvé spolu ve společnosti

Relax
18. 12. 2012 10:20
Libuše Šmuclerová a Dominik Hašek poprvé spolu na veřejnosti.
Libuše Šmuclerová a Dominik Hašek poprvé spolu na veřejnosti.

Krátce poté, co na konci listopadu manželé Libuše a Roman Šmuclerovi oznámili, že se po dvaceti letech rozvádějí, vyplula na povrch informace, že Libuše Šmuclerová (49) randí s bývalým hokejistou Dominikem Haškem (47). A je to pravda! Zamilovaný pár se totiž spolu poprvé objevil na veřejnosti, a to na pondělním benefičním galavečeru Srdce pro děti. Co myslíte, sluší jim to spolu?

Šmuclerová chodí s Haškem už několik měsíců, přiznala prý ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer pro deník Blesk. Hašek oznámil rozvod se svou manželkou Alenou v polovině listopadu, a tak se ani on zřejmě nemusí novému vztahu bránit.

Šmuclerová na konci listopadu oznámila, že její manželství se rozpadlo kvůli pracovnímu vytížení. "A i když je to kruté, nemilosrdně zjistit, jak se věci ve skutečnosti mají. Zda se vyvíjejí tak, jak chcete. A pokud se nevyvíjejí, jak chcete, zda jste schopni je změnit. A pokud nejste schopni je změnit, rozhodnout se, jak dál. A já volím rozchod," prohlásila Šmuclerová. 

Libuše a Roman Šmuclerovi spolu mají jedenáctiletou dceru Justinu Annu. 

Další čtení

Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ