Vávra mluví o sexu s Mandlovou, Bartošová prý milence nemá

Relax
22. 2. 2011 08:58
Spekuluje se o tom, že zpěvačka Iveta Bartošová má nového přítele.
Spekuluje se o tom, že zpěvačka Iveta Bartošová má nového přítele.

Provozní terchovského hotelu Peter Mihálik se stále častěji objevuje po boku zpěvačky Ivety Bartošové, avšak bližší vztah popírá, režisér Otakar Vávra promluvil o tom, jaký byl sex s Adinou Mandlovou, a SuperStar má striptérku z azylového domu, píší dnešní deníky Blesk a Aha!

Peter Mihálik pomáhá zpěvačce Ivetě Bartošové. Doprovází ji na společenské akce, dělá jí bodyguarda a vozí ji na koncerty. Hoteliér přiznává, že se mu zpěvačka líbí, ale milenecký vztah popírá. "S Ivetou se často potkávám, občas jí pomůžu. Podobně jako teď, když potřebovala odvézt z Terchové do Prahy a na koncert," cituje ho Aha!.

Mihálikova manželka Daniele prý se vším, co dělá její manžel souhlasí. "S Ivetou se známe už několik let. O tom, že ji manžel veze do Prahy, jsem samozřejmě věděla, činil tak s mým souhlasem," řekla prý deníku. Odmítla však komentovat fotografii, kde se její manžel drží se zpěvačkou za ruku.

Šéfka zadala první úkol

Podnikatelka Nora Mojsejová (vlevo) a modelka a moderátorka Iva Kubelková. Natáčení česko-slovenské reality show Šéfka se rozeběhlo. Kontroverzní podnikatelka Nora Mojsejová se poprvé setkala s šestnácti soutěžícími, kteří budou soupeřit o práci s ročním platem sto tisíc eur. "Měli ze mě trému, ale to je normální. Jako by se hlásili do klasického zaměstnání. Zadala jsem jim první úkol. Zatím nemám názor na žádného," řekla podnikatelka Aha!

Byli jí představeni i dva rádci, kteří jí budou v soutěži pomáhat: kadeřník hvězd Libor Šula a československá miss Ivana Christová. To porotce SuperStar Pal´a Haberu okouzlila jiná žena - striptérka a moderátorka erotického počasí Jana Kadeřávková, všímá si Blesk. Dvacetiletá Kadeřávková prý v šestnácti skončila v azylovém domě, a aby měla nějaké peníze, začala tancovat a fotit...  

Vávra mluví o sexu s Mandlovou

O režiséru Otakaru Vávrovi natočila jeho manželka dokumentární film.Režisér Otakar Vávra, který 28. února oslaví sté narozeniny, se svou manželkou natočil otevřený dokument. Prozradil v něm řadu pikantností ze zákulisí českého filmu, například to, že herec Saša Rašilov bral kokain.

Přestože se o Vávrovi říká, že měl poměr s řadou slavných českých hereček, v dokumentu mluví pouze o jediné, o Adině Mandlové. "S Adinou jsem byli strašní kamarádi. Takoví kamarádi, že jsme si jednou řekli, jaká je to hanba, že jsme spolu ještě nespali, když se tak dlouho známe. Ona mi zvolňovala rytmus milování. Byl jsem zbrklej a ona mi to upravovala," řekl režisér pro deník Blesk.

"Měla krásné, plné a pevné poprsí. Řekl jsem jí, jestli by neměla přestat s těmi nacisty, ale ona mi jednoduše odpověděla, že má před sebou pět let, kdy si udrží krásu, a tu dobu chce využít, jak jen to bude možné," dodává.

Autor: - red -Foto: Profimedia , ČTK , archiv

Další čtení

Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025
ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ