Cynthia Nixonová o svatbě: Byla jsem nevěsta, Christine byla ženich

Relax
30. 5. 2012 13:33
Cynthia Nixonová s partnerkou Christine Marinoniovou.
Cynthia Nixonová s partnerkou Christine Marinoniovou.

Hvězda ze seriálu a později i filmu Sex ve městě Cynthia Nixonová se provdala za svou dlouholetou přítelkyní Christine Marinoniovou. Po tříletém vztahu tak přišla svatba v New Yorku. "Novomanželky" se nyní pochlubily svou první svatební fotografií, Cyntia měla na sobě krásné dlouhé šaty, její partnerka si zase oblékla tmavý oblek.

Cynthia Nixonová se provdala za svou dlouholetou přítelkyní Christine Marinoniovou. Šestačtyřicetiletá Nixonová pózuje s o rok mladší partnerkou Christine na střeše budovy Big Apple. Herečka se vdávala ve světle zelených šatech značky Carolina Herrera a v ruce držela kytici bílých pivoněk. Marinoniová k jejímu modelu doladila oblek s tmavší zelenou kravatou.

Pár se zasnoubil v roce 2009, ale čekal na legalizaci registrovaného partnerství, které bylo ve státě New York povoleno loni v létě. Jedna z tváří seriálu Sex ve městě má z předchozího manželství s fotografem dvě děti - šestnáctiletou Samanthu a desetiletého Charlese. Se svou současnou partnerkou má ještě patnáctiměsíčního syna Maxe, jehož porodila Marinoniová.

Foto: archiv , Profimedia

Další čtení

edna ze dvou ledních medvědic v zázemí brněnské zoo, kam 18. července 2025 přicestovaly z Německa.

Dvě lední medvědice už jsou v Brně, mají za sebou 11 hodin cesty z Německa

Relax
18. 7. 2025

Mladíci z Pardubic dojeli na západ Francie ve starých feliciích

Relax
16. 7. 2025
Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ