Do vedení vydavatelství Strategic Consulting míří Petr Marek

Relax
10. 7. 2014 14:39
Petr Marek.
Petr Marek.

Výkonným ředitelem vydavatelství Strategic Consulting se 9. července stal Petr Marek. Vedle řízení sítě lokálních novin Český domov se zaměří na rozjezd nového celopražského týdeníku Naše Praha.

Marek je bývalým obchodním šéfem vydavatelství Mafra, kde od roku 2007 působil i v pozici člena představenstva. "Jsem rád, že se náš tým podařilo rozšířit o jednoho z nejlepších profesionálů na českém trhu a na podzimní start Naší Prahy jsme dobře připraveni," uvedl jednatel společnosti Strategic Consulting Jan Čížek.

Připravovaný týdeník Naše Praha má vycházet od 5. září v devíti mutacích. Vydavatelství slibuje, že budou zdarma distribuovány do poštovních schránek domácností ve všech pražských městských částech v nákladu 560 000 výtisků. Naše Praha hodlá být zejména servisním titulem, chce přinášet lokální zpravodajství z jednotlivých městských částí, rozhovory s pražskými osobnostmi, televizní program na týden a tipy pro volný čas a kulturní přehledy. 

Vydavatelství Strategic Consulting je na mediálním trhu od roku 1999. Jejím hlavním projektem je síť lokálních novin a časopisů Český Domov, která v současnosti zahrnuje 45 titulů distribuovaných zdarma do poštovních schránek téměř dvou miliónů domácností.

Autor: - zš -Foto: archiv

Další čtení

Proměna roku 2025 - síla a motivace ve svém životě něco změnit

Relax
13. 1. 2026

Peugeot 408: design jako nástroj růstu

Relax
15. 1. 2026

Nové vydání časopisu Instinkt č. 2/2026: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
15. 1. 2026
2/2026 Instinkt

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ