Eva Herzigová čeká druhé dítě

Relax
20. 10. 2010 10:12
Modelka Eva Herzigová.
Modelka Eva Herzigová.

Česká topmodelka Eva Herzigová čeká druhé dítě. Podle webových stránek amerického týdeníku People je ve čtvrtém měsíci, dítě by se tak mělo narodit příští rok na jaře.

Herzigová již má se svým partnerem Gregoriem Marsiajem tříletého syna George. "Jsme z této báječné zprávy s Gregoriem nadšení," řekl Herzigová americkému týdeníku. "Náš syn George je přitom opravdu sladký, neustále se na dítě vyptává a mluví k mému břichu," dodala rodačka z Litvínova.

Modelka byla v pondělí spatřena, jak pro své nové dítě nakupuje v londýnském butiku Bonpoint. Herzigová letos zakoupila dům v londýnské luxusní čtvrti Chelsea. S italským podnikatelem Marsiajem také bydlí ve vile u Janova.

Herzigovou proslavila především v 90. letech reklamní kampaň na podprsenku Wonderbra. V roce 2004 pózovala nahá pro časopis Playboy. Je rozvedená. Jejím manželem byl bubeník skupiny Bon Jovi Tico Torres.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

Soutěž o vstupenky do Zoo Praha

Relax
24. 11. 2025

Zubra, lemura nebo žábu? Zoo Praha nabízí k adopci nečekané druhy

Relax
22. 11. 2025

Ostravské zoo se daří odchovávat mláďata kriticky ohrožených gekonů modrých

Relax
21. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV