Gavriely nemá paměť na texty, Frej poslal Töpfera někam

Relax
24. 2. 2012 08:00
Martina Gavriely.
Martina Gavriely.

Ladislav Frej poslal svého nového šéfa Tomáše Töpfera do p***. Martina Gavriely si užívá exotiky, ale text si nezapamatuje. Jana Hlaváčová se svěřila, že trpí depresemi. Informují o tom deníky Aha! a Blesk.

Herecká hvězda Ladislav Frej poslal Töpferovi peprný vzkaz poté, co Töpfer krátce po jmenování do funkce ředitele Divadla na Vinohradech zrušil připravovanou hru Amadeus. "S tím člověkem nechci nic mít... Ať jde Töpfer do p***," řekl Frej. Herec podle Blesku dokonce kvůli novému vedení uvažuje o odchodu s divadla.

Gavriely má problémy s pamětí

Bývalá moderátorka VIP zpráv Martina Gavriely (33) si užívá exotiky v Dominikánské republice, kde se chystá na natáčení reality show Hotel Paradise. S moderováním pořadu Gavriely souhlasila jen pod podmínkou, že se texty nebude muset učit nazpaměť. Blesku se dokonce svěřila, že ve VIP zprávách měla vždy texty napsané na papíře na kameře.

Hlaváčová trpí depresemi

Herečka Jana Hlaváčová (73) poprvé promluvila o své nemoci. " Dostala jsem se z přepracování do depresí, byla nutná pomoc lékařů," svěřila se Hlaváčová. Podle Aha! se herečka na divadelní prkna ani televizní obrazovky vrátit nechystá. Ráda by se však více věnovala výuce na DAMU.

Další čtení

ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Anna Hanuš Kuchařová: Někdy cítím skoro až stav beztíže

Relax
11. 7. 2025
3/2025 INTERVIEW

Nové vydání časopisu Instinkt č. 8/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ