Herce LeBeoufa zadrželi kvůli opilosti na veřejnosti

Relax
9. 7. 2017 06:45
Shia LaBeouf.
Shia LaBeouf.

Kvůli opilosti na veřejnosti zadržela v noci na sobotu policie v americkém státě Georgia nakrátko herce Shiu LaBeoufa. Jednatřicetiletý umělec se na svobodu dostal poté, co složil kauci ve výši 7000 dolarů (160 tisíc Kč).

Herec čelí podle policie města Savannah také obvinění z výtržnictví a maření úředního výkonu. V opilosti se údajně choval agresivně.

Podle agentury Reuters nejde o první konflikt LeBeoufa se zákonem. Policie ho v minulosti z různých důvodů zadržela už dvakrát.

Americká média uvádí, že LeBeouf v současnosti ve státě Gerogia na jihu USA natáčí spolu s herečkou Dakotou Johnsonovou nový nezávislý film s názvem The Peanut Butter Falcon.

LeBeouf se proslavil například filmy Transformers, Indiana Jones a Království křišťálové lebky či Wall Street: Peníze nikdy nespí.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Pro kávu s dokonalou mléčnou pěnou

Relax
10. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ