Na konferenci Život na hraně vystoupí i freediverka, malířka a lékárník
22.02.2017 11:50
Na jarní konferenci Život na hraně dáváme prostor i vašemu osobnímu rozvoji. Vystoupí freediverka, pořadatelka malířských workshopů a expert na budoucnost péče o zdraví.
Život na hraně jsou konference, na kterých se již od roku 2013 vydáváme za hranu naší branže. Protože věříme, že inspirace přichází zvenčí, a proto jsme letos pozvali také slovenskou freediverku Katarínu Linczényiovou. Ta se umí na jeden nádech potopit až 90 metrů pod hladinu a patří v této disciplíně k nejlepším na světě. Zároveň přednáší o motivacích a trénuje stres management. Freediving je pro ni filozofií jak žít naplno a objevitelskou cestou do nejvzdálenějších koutů naší planety a lidské mysli. Je součástí projektu Sport Speakers.
"Freediver má vždy jen dvě možnosti volby. Může jít ještě hlouběji, nebo se musí v jedné vteřině rozhodnout, zda se vrátí zpět na hladinu. Proč? Strach ze ztráty vědomí, neschopnost zpracovat vlastní emoce, stres a pochybnosti o sobě samém. V běžném životě máme na změny víc času, ale bojíme se je udělat, i když jsou nezbytné pro náš šťastnější život," říká Katarína Linczényiová. Více se o ní dočtete zde.
Velmi se těšíme také na vystoupení Ivony Danziger, které bude spojené s praktickým kreativním cvičením. Ivona je pořadatelkou ART pARTy a zároveň vede designérské studio kleinMAUS. Už od 90. let, kdy studovala na první soukromé škole olejomalby, se snaží propojovat umění a malbu s běžným životem. Pořádá kreativní večery pro dospělé a sama vystavuje. Dříve devět let pracovala v brandingové agentuře Cocoon, nejprve jakou šéfka klientského servisu, později jako business developement director.
"Když jsme byli malí, malovali jsme bez zábran. Nelámali jsme si hlavu tím, jestli nám to jde. Nezabývali jsme se výsledkem. Soustředili jsme se na činnost samotnou bez kritických hodnocení. A dnes? Pod tlakem konvencí jsme připustili, že nejsme dost dobří. Vraťme se zpátky na začátek a zbořme tuto bariéru," říká Ivona Danziger.
Na hranu s námi půjde také Vladimír Finsterle, majitel společnosti Pears Health Cyber. Bude hovořit o tom, jak z péče o zdraví lze udělat zábavu.
"Už mnoho let se říká, že zdraví je nejvyšší hodnotou a že si za něj odpovídá každý sám. Bohužel to ale platí až v okamžiku, kdy se začneme cítit nezdravě. Telefarmacie a telemedicína mohou současnou situaci změnit. A zdravím se můžeme i bavit," říká Finsterle. Svoji kariéru začal na imunologii v IKEM. V 90. letech vedl marketing a prodej v Janssen Cilag, farma divizi Johnson & Johnson a posléze po pobytu v USA založil první internetovou lékárnu v ČR. O marketingu řadu let přednáší i na Farmaceutické fakultě UK.
"Život na hraně" pro nás znamená jednak řečníky a témata na pomezí klasického marketingu a byznysu, jednak extrémní výkony a odvážné nápady. Odtud také hashtag #tojeadrenalin, kterému chceme při sestavování letošního programu zůstat věrní. Jde hlavně o adrenalin, který prožijete na akci jako diváci a který si odnesete do další práce.
Konferenci letos opět pořádáme v netradičním prostoru, tentokrát je to KINO 64 U HRADEB. Jeho prostory byly v roce 2002 postiženy povodní a od té doby je pro veřejnost uzavřeno. Dnes je objekt v Mostecké ulici 273/21 přístupný pouze během speciálních akcí a na vlastní zodpovědnost návštěvníků. Projekt obnovy KINA 64 U HRADEB inicioval Jan Čep společně se svým týmem. I on na konferenci vystoupí, jeho příspěvek má název "Z marketéra stavitelem".
Další řečníky konference Život na hraně najdete zde.
Sledujete dění okolo konference na Facebooku nebo pod hashtagem #tojeadrenalin na Twitteru! Podívejte se také na videa s řečníky loňské akce.
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.