
Zpěvačka Iveta Bartošová si nechala podle informací deníku Aha! udělat test, který vyvrátil podezření, že by mohla brát drogy. Bartošová se rozhodla podstoupit toto vyšetření na základě vyjádření jejího manželka Jiřího Pomeje, který naznačoval, že zpěvačka je pod vlivem omamných látek. "Kdyby šlo prokázat, že vážně nepiju pět lahví vína denně, jak se manžel vyjádřil, udělám to taky," dodala Bartošová.
ČTĚTE TAKÉ: EXKLUZIVNĚ: Bartošová má nový singl, poslechněte si
Zpěvačka se nechala slyšet, že příval energie jí způsobuje její práce, která ji teď velmi baví a naplňuje. "Chci jen v klidu pracovat. Zhubla jsem, mám radost ze života a jestli se to někomu nelíbí nebo mi přeje něco zlého, ať pukne vzteky," řekla Bartošová.

Nový přítel Lucie Bílé Petr Makovička už bydlí ve vile v Otvovicích u slavné zpěvačky. Podle deníku Blesk si Makovičku oblíbila celá rodina. "Už jsem nechtěla být sama," komentovala situaci Bílá. Přítel Petr ji každý den dělá snídaně a pak odjíždí do pražské kavárny, ve které dělá provozního. Bílá září štěstím a po dovolené se opět vrací do práce. "Deset dnů bylo krásných, ale teď už musím pracovat," řekla Bílá s dodatkem, že se její fanoušci mohou těšit na novou vánoční desku.
Foto: Karel Šanda, Robert Sedmík