Půvabné americké zpěvačce Beyoncé se o víkendu přihodilo malé faux pas. Na dovolené na Havaji ji zradily plavky příliš volné v dekoltu.
Osmadvacetiletá zpěvačka, která finišuje na svém čtvrtém studiovém albu, tráví v těchto dnech dovolenou na slunné Havaji. Se svým manželem a raperem jménem Jay-Z dováděli společně na pláži a při hrátkách v písku odhalila nechtěně zpěvačka své poprsí.
Přesto, že si na válení v písku místo bikin raději oblékla plavky vcelku, nebylo to Beyoncé nic platné...
Americká zpěvačka Beyoncé je považována za popovou divu s největším sex-appealem. Nejenže se nedávno stala se svým manželem, raperem Jay-Z, nejvíce vydělávajícím párem v Hollywoodu, ale opět přišla na to, jak prodat své křivky a jméno. Stala se tváří vlastního parfému s názvem Heat.
ČTĚTE TAKÉ: Vyhublá Parkerová, hezké svaly vyměnila za šlachovité ruce
Repro: Dailymail.com